"Путлєр геть" та "Stop the war": у Кременчуці відкрилась нова виставка художниці Зоряни Дашко (фоторепортаж)

533 0
"Путлєр геть" та "Stop the war": у Кременчуці відкрилась нова виставка художниці Зоряни Дашко (фоторепортаж)

Вчора у Кременчуцькій художній галереї відбулася виставка «Код UA» від місцевої художниці Зоряни Дашко.

На виставці було представлено 70 робіт, виконані у різних техніках і стилях мистецтва. Експозиція поділена на дві серії – в одній художниця досліджувала народні вишиванки, образи і що саме «закодовано» в них, а в іншій – переосмислювала події війни. Друга серія представлена під назвою «Мотанка свободи».

«В соцмережах мені запропонували ідею – створити ляльку-мотанку. Оскільки я працюю в живописі, то простіше їх створити було створити аквареллю».

При створені картин із зображенням мотанок Зоряна навіть відчувала дух бабусі. Художниця пояснює, що ця лялька втілює в собі образ захисниці та цілительки.

Серед пейзажів та натюрмортів – є колажі, створені АТОвцями. За словами Зоряни, така робота допомагає відновити спокійний сон, бо людина, створюючи колажі, «розкладає свої думки по поличках» і починає краще себе розуміти.

Художниця порівняла свій процес роботи з виношуванням дитини: з’являється ідея, яку жінка ретельно обдумує. Потім починається саме створення роботи – пологи, як зазначила Зоряна.

Після офіційного відкриття Зоряна Дашко розповіла і про свою роботу, яку присвятила ТЦ «Амстор».

«Я спілкувалася з друзями, більшість з них бачать на цьому місті відбудований парк», - прокоментувала художниця.

Усі охочі можуть завітати до Кременчуцької художньої галереї за адресою вул. Коцюбинського, 4 працює з середи до неділі, години роботи: 10:00-16:00. Виставку Зоряни Дашко можна відвідати до 20 липня.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация