"Місто зробило унікальні медалі": у Кременчуці відбулося нагородження випускників шкіл та МАНівців (фоторепортаж)

574 0
"Місто зробило унікальні медалі": у Кременчуці відбулося нагородження випускників шкіл та МАНівців (фоторепортаж)

Сьогодні у кременчуцькому центральному сквері відбулося нагородження випускників шкіл, які показали високі досягнення у навчанні та МАНівців. Перед початком заходу трьом учням кременчуцького ліцею №10 «Лінгвіст» подарували годинники за участь в міжнародному конкурсі "Інформатікс", який проходив у Мексиці.

«У конкурсі брали участь дуже багато людей. З України також, приблизно 14 команд», - розповіла конкурсантка Анастасія. Один зі своїх проєктів дівчина присвятила тому, як війна впливає на екологічний стан України. Другий – про забруднення Дніпра у Кременчуці та про вплив заводів на природне середовище міста.

Юних переможців на обласному і Всеукраїнському етапах МАН нагородили грамотами та подяками. Нагадаємо, що серед призерів на обласному етапі з усієї Полтавщини, більше сотні – з Кременчука та Кременчуцьких районів.

Також найкращі кременчуцькі випускники шкіл цьогоріч отримали незвичні медалі.

«Місто зробило унікальні срібну та золоту медалі. На них зображено кілька цікавих речей. На лицьовій стороні викарбовано символ нашого міста – герб Кременчука. Символ нашого єднання, символ нашої історії.

На звороті медалі ви можете бачити той міст, який будувався, але через війну роботи зупинились. Міст майбутнього, який поєднує лівий та правий береги. Зверху над мостом зображено голуб-миру», - повідомив мер Кременчука.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация