Свято для малечі попри війну: як у Кременчуці відзначили День захисту дітей. Фоторепортаж

470 0
Свято для малечі попри війну: як у Кременчуці відзначили День захисту дітей. Фоторепортаж

Навіть у тяжкий воєнний час в Кременчуці, першого червня, традиційно відзначили День захисту дітей. Половина території Придніпровського парку була зайнята всілякими дитячими групами, квестами, наметами з майстер-класами та іграми для малечі.

На літній сцені проводили флешмоб – діти повторювали танцювальні рухи за казковими персонажами. У наметах малечі наносили на обличчя аквагрим з їх улюбленими персонажами, а навпроти проводили різноманітні майстер-класи. Наприклад, діти виготовляли паперові бджілки чи квіти. Також поряд були рятувальники та поліціянти, які радо ділилися з малечею цікавинками їхньої роботи.

Та свято не обмежилось лише територією літньої сцени. У парку для дітей проводили інтелектуальні квести: настільні ігри з вікторинами або велетенські хрестики-нулики, де символи потрібно було переносити власноруч у клітини. Також діти могли відчути себе справжньою рок-зіркою – зіграти на барабанах під відомі треки, акторами лялькового театру чи відомими художниками. Для малечі організували спортивні ігри – від волейболу ковдрами до танців у колі.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация