«Такі хлопці – зі сталі». У Кременчуці відбулась виставка фотографій з «Азовсталі» від Дмитра Козацького

514 0
«Такі хлопці – зі сталі». У Кременчуці відбулась виставка фотографій з «Азовсталі» від Дмитра Козацького

Днями у Кременчуці відбулась виставка вже відомих на весь світ фотографій керівника пресслужби полку «Азов» Дмитра Козацького з позивним «Орест». Фотовиставка проходила у Музеї військової історії Кременчука під символічною назвою «Азовсталь. Нескорені».

20 травня «Орест» зробив допис у соцмережах, перед тим як вийти з «Азовсталі». Дмитро закликав поширювати на весь світ його фотографії, щоб кожен зміг побачити незламний та мужній опір українців проти російської агресії.

"Ну от і все. Дякую за прихисток “Азовсталь” – місце моєї смерті і мого життя. До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі”, — написав Козацький.

На фотовиставці також говорили про кременчуцького військовослужбовця – Сергія Волинського, який мужньо боронив Маріуполь на території «Азовсталь» 82 дні.

"Він став голосом і очима «Азовсталі». Звертаючись до перших осіб світу, він не просив за себе, а в першу чергу евакуювати цивільних та поранених побратимів. Честь, доблесть, людяність – це все про нього", - розповів про Сергія керівник музею військової історії Кременчука Володимир Поляков.

Батько Сергія Волинського подякував всім небайдужим, хто підтримував хлопців з «Азовсталі», які не припиняли боронитися до останнього.

"Я дуже пишаюся своїм сином. Мені тяжко про це казати. Наразі з ним немає зв’язку, але ми дуже сподіваємось та віримо, що побачимо його і наших хлопців живими, здоровими на рідній землі", - сказав батько.

Усі, хто мали слово на виставці, закликали не забувати про Сергія Волинського, хлопців та дівчат з «Азовсталі», поширювати інформацію про них всюди, де тільки можливо.

Роботи Дмитра Козацького можна переглянути за цим посиланням.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация