У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО

3 021 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО

Учора, 28 травня, в картинній галереї Наталії Юзефович відкрилась збірна виставка дитячої творчості "Смарагдові розписи" учнів художньої студії "HAPPY ART".

Такий собі творчий звіт юних художників, які лише вчаться, й набираються досвіду, але вже мають свої творчі досягнення.

У виставці взяли участь близько 30 учасників, представлено було 60 робіт, виконаних різними техніками, такі як: акварель, пастель, олійний живопис, малюнок гуашшю та багато інших.

В очах юних художників виднілося хвилювання, але все це зникало, коли гості передивляючись твори мистецтва не стримували своїх приємних вражень.

Деякі роботи представлені на виставці стали для юних митців дебютними.

Самі ж художники розповідають, що насправді не мають такі великі колекції робіт, як от дорослі, але пишаються тим, що в них є і дуже раді представити їх на загальний огляд.

Роботи художників і виконані у різних жанрах, у кожній можна побачити свій стиль, душевне тепло, любов, смуток і радість, які юні митці в них вклали. Всі картини дають зрозуміти, наскільки яскравий і красивий світ.

Викладачі студії "HAPPY ART" Олександр Черепанов, Тетяна Яворська та Маргарита Демешко також не приховували свого хвилювання, але говорять що пишаються своїми вихованцями.

Варто зазначити, що студія створена для навчання не тільки дітей шкільного віку, двері відкриті навіть для самих маленьких і також дорослих кременчужан, які зацікавлені у таких предметів спеціальної підготовки як рисунок, живопис, композиції. А ще, можна спробувати свої сили й у ліпленні, кераміці, розпису, вітражу й писанкарстві.

Деякі діти, які бажають вступити до вищих навчальних закладів мистецького профілю, мають змогу повчитися у викладачів новим технічних прийомів, опанувати матеріалами й потрібні засобами.

Кожен охочий матиме змогу відвідати виставку, оцінити надбання й досягнення юних художників Кременчука.

Галерея працює щодня, з 10:00 до 17:00, крім понеділка.

Вхід вільний за умови наявності захисної маски.

Адреса галереї: вул. Космічна, 9.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация