Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО

4 396 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО

Наше місто – дивовижне. Воно поєднало в собі красу безлічі зелених парків із індустріалізмом заводів, минуле з теперішнім.

Так, ми поєднали зображення з минулого нашого міста з сьогоденням, щоб можна було максимально поринути у буття Кременчука 20-річної давнини.

На першому фото бачимо всім нам відомий Центральний пляж. Як бачимо, на початку 2000-х це було місце, де під ногами валялися пляшки з під міцного алкоголю, а різнокольорові шезлонги, під якими ми зараз маємо змогу відпочити після купання, тоді були обшарпаними та подекуди взагалі завалені.

На іншому фото бачимо вже давно покинуту будівлю літнього кінотеатру «Дніпро». Вже тоді він був у стані розрухи. З тих днів його лише ще більше зруйнували, розфарбувавши та замурувавши входи до нього.

Рухаємося до самого центру міста, та побачимо прекрасні житлові будинки післявоєнного періоду на вулиці Соборній. От вони, ці два брати-близнюки взагалі не змінилися. Що десятиліття тому, що зараз, вони з незмінною величністю є окрасою центральної частини Кременчука.

А що ж там на центральному ринку? А там ми не побачимо ніякої зайвої реклами на фасаді – тільки оригінальна краса архітектури, нічого зайвого.

Далі – зупинка "Електростанція". Тут ми можемо поностальгувати за старими добрими тролейбусами, які вже ніколи не повернуться на дороги нашого Кременчука. Ну і звичайно ж сама будівля електростанції ще не пофарбована так, як зараз.

А ось і знаменитий Троїцький ринок. Як бачимо, на початку двотисячних на місці сучасних лавок із безліччю видів одягу та взуття тут був звичайнісінький пустир, порослий травою.

А на зупинці "Аврора", що на Молодіжному, у 2002 році після чергової зливи була справжня Венеція. Машини буквально пливли по "каналу" під назвою проспект 50 років Жовтня, який наразі називається проспектом Лесі Українки. Також ми бачиму ще стару зупинку радянських часів.

Саме такими були деякі зі всім знайомих нам куточків нашого затишного Кременчука. І хто знає, як будуть виглядати ці самі місця через кілька десятків років. Це покаже лише час.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация