Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО

2 105 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО

Сьогодні, 4 липня, у Придніпровському парку проходить щорічна Всеукраїнська виставка домашніх улюбленців «У світі тварин». Захід розпочався о 7 годині ранку й триватиме до 13:30.

Як завжди, на виставці можна побачити рідкісної породи голубів, папуг, фазанів різноманітних кольорів, павичів, кролів, курей, а також ізюмівську породу голубів, яку вивели у нашому місті. 

Із самого ранку маленькі та дорослі кременчужани з палаючими очами гладили тваринок, брали їх на руки, фотографувалися з ними – і все це було повністю безкоштовно. До того ж, деяких домашніх улюбленців можна було купити, або ж взяти безкоштовно. 

Усі присутні на заході кременчужани були просто у захваті, адже кого тільки там не зустрінеш.

Наприклад, голубівники з Харкова, які вже кілька разів приїжджали на виставку у Кременчук, розводять дивовижну породу голубів, яка зветься "Німецький хрестовий монах".

Птахи цієї породи різних кольорів: від рожевого до біло-плямистого. Одним поглядом вони можуть заворожити будь-кого. До того ж, вони мають незвичайну домівку жовтого кольору з окремими віконцями.

Ці птахи були справжніми зірками цього заходу, адже привертали увагу кожного, хто проходив повз. Ними зазвичай цікавилися дітки. Маленькі кременчужани гладили цих чудо-птахів та фотографувалися разом з ними.

Також більшість кременчужан звертали увагу на маленьких кролів і кошенят. Від цих пухнастиків діти не відходили ні на крок, постійно брали їх на руки та просили своїх батьків забрати таке чудо додому.

Варто зазначити, що кожного року така виставка користується великим попитом серед кременчужан, навіть не дивлячись на те, що починається захід з самого ранку у вихідний день, коли громадяни люблять подовше відпочити після важких робочих буднів.

Проте такі тваринки є стимулом піднятися рано вранці та піти і насолодитися їх красою.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация