Діти з Полтавщини завоювали чотири медалі на ЧУ з вільної боротьби

308 0
Діти з Полтавщини завоювали чотири медалі на ЧУ з вільної боротьби

Представники Полтавщини завоювали чотири медалі на дитячому ЧУ з вільної боротьби. Про це повідомляють у виданні «Полтавщина спорт».

В активі наших спортсменів одне «золото», два «срібла» та одна «бронза».

Змагання відбулися нещодавно в Києві, боролися діти 2008-2009 р.н..

Чемпіоном у ваговій категорії до 85 кг став мешканець Полтавщини Роман Недайборщ. Він переміг Захара Руденка з Рівненщини, Марка Черечечу з Дніпропетровщини та тернополянина Олександра Сича. У півфіналі Роман здолав харків’янина Микиту Дубініна й вийшов до фіналу. Там наш спортсмен боровся проти Валерія Клешні з Дніпра і переміг.

Друге місце у ваговій категорії до 42 кг посів Руслан Кашкалда. Руслан вибив з боротьби киянина Дениса Вітька. Дніпрянина Юрія Тікунова, тернополянина Євгена Ранецького та одесита Богдана Кванталіані. У півфіналі Руслан переміг Олександра Іванчука із Чернівців. У фінальній сутичці за «золото» наш спортсмен поступився представнику Запоріжжя Зорабу Алоєву.

Також «срібло» у ваговій категорії 42 кг серед дівчат здобула Олена Колубай. На шляху до фіналу вона перемогла Катерину Нізовцову з Житомира, Вікторію Коришко з Волині, Дарину Вовк із Житомира, Богдану Даценко з Чернігова. У фіналі Олена поступилася Аліні Євстаф’євій із Запоріжжя.

«Бронзу» у ваговій категорії до 100 кг виборов Микола Коршунов. Він переміг Марка Коновалика зі Львівщини. Але потім поступився Єгору Яшину з Житомира і вилетів до втішних сутичок. Там він переміг киянина Віталія Долота та ще одного представника Київщини Ярослава Бурду.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация