УХЛ: Наша кременчуцька хокейна команда розгромила БСФК. Результати зустрічі

283 0

Кременчужани набрали 22 очки після 14 ігор та відстають від лідера - “Сокола” - на два бали.

Як розповіли в команді з Кременчука, від самого початку матчу кременчужани захопили ініціативу та на шостій хвилині після кидка Тимофєєва від синьої лінії відкрили рахунок. Ця шайба стала єдиною у грі, яку “містяни” закинули в рівних складах.

Господарі до перерви мали чимало гарних гольових моментів, але надійно у воротах грав Майко.

Гості гостро атакували, серед яких найактивнішим був Панченко.

“У другому періоді підопічні Олександра Савицького закинули три шайби в більшості та практично зняли питання про переможця. Спочатку на 28 хвилині Денискін, найкращий гравець золотого плей-оф 2020 року для «Кременчука», закинув свою першу шайбу після повернення, а до перерви Кошелев та Забавін довели рахунок до 4:0. У завершальній двадцятихвилинці Казьянін закинув у меншості, а Горлушко реалізував чисельну перевагу та поставив крапку в матчі – 6:0. Таким чином, кременчуківці за поєдинок закинули п’ять шайб спецбригадами – чотири в більшості та одну в меншості. Свій другий шат-аут у сезоні зробив Гордюшин”, – ідеться в повідомленні.

«Кременчук» набрав 22 очки після 14 ігор та, маючи матч у запасі, відстає від «Сокола» на 2 бали. Наступну гру наші хокеїсти зіграють вдома проти киян 25 грудня, о 13:00.