Кременчужанин Сергій Ємельянов став Паралімпійським чемпіоном, завоювавши золоту медаль

586 0

Кременчуцький спортсмен, який цього року представляє українську збірну на Паралімпійських іграх у Токіо, здобув "золото" у греблі.

У фінальному запливі в класі KL3 веслувальник подолав дистанцію 200 м на каное за 40,355 секунди, обігнавши російського спортсмена на 0,109 секунди.

До речі, Сергій Ємельянов уже вдруге став чемпіоном на Паралімпіаді, вперше це сталося 2016 року.

Українська команда продовжує щодня здобувати медалі, наразі наші спортсмени мають 22 золоті медалі, 43 срібні й 25 бронзових. Наша збірна тримає планку на 5 місці в рейтингу за медалями серед інших країн-учасників.