Навчання під час СOVID-карантину: МОН дало рекомендації щодо нового навчального року в школах

569 0
Навчання під час СOVID-карантину: МОН дало рекомендації щодо нового навчального року в школах

Міністерство освіти і науки підготувало керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій, керівникам закладів загальної середньої освіти роз’яснення щодо особливостей нового навчального року в школах.

Про це повідомляє Міносвіти.

У МОН зауважили, що освітній процес у школах розпочинається в День знань – 1 вересня й триває не менше 175 навчальних днів, а закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

У межах академічної автономії організація освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогів.

"В умовах пандемії навчання за потреби може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання", - додали в МОН.

Крім того, за законом на період встановлення карантину власник установи, організації або уповноважений орган може змінювати режим роботи закладу.

Перший урок у новому навчальному році рекомендовано присвятити відзначенню 30-ї річниці незалежності України.

Також вказано, що одним із пріоритетних напрямів формування безпечного та інклюзивного освітнього середовища у школах є осучаснення системи шкільного харчування.

"Наразі в межах даного напряму відбувається модернізації харчоблоків, оновлення нормативно-правового забезпечення, оновлено меню шкільної їдальні, проводяться вебінари та майстер-класи", - розповіли в МОН.

Оновлені норми та порядок щодо харчування набувають чинності з 1 вересня 2021 року. Водночас, як вказано, "зважаючи на об’єктивні труднощі з організацією закупівель харчових продуктів та/або послуг з харчування", уряд встановив гнучкий перехідний період на нові норми харчування з 1 вересня 2021 року до 1 січня 2022-го. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация