У Глобиному після невдалої крадіжки жертва злочину отримала битою по голові

479 0
У Глобиному після невдалої крадіжки жертва злочину отримала битою по голові

21 вересня Глобинський райсуд розглянув справу про замах на крадіжку та нанесення тілесних ушкоджень. Притягуваний до відповідальності – Валерій К., уродженець с. Великі Кринки, раніше двічі судимий.

30 січня 2021 року, приблизно о 4:00, Валерій виламав замок гаража та проник усередину, звідки спробував вкрасти електроінструменти на 4 000 грн. Але його помітив власник господарства, на території якого був розташований гараж.

Валерія, який був одягнутий у маску та кепку з налобним ліхтарем, спробували зачинити в гаражі. Він дістав дерев’яну биту та з усієї сили вдарив по голові власника господарства. Експертиза показала, що були спричинені струс мозку за закрита черепно-мозкова травма.

Валерій виявився досить наївним – він намагався впевнити суддю в тому, що тієї ночі був не в чужому гаражі, а в себе вдома. Але потерпілий розповів у суді, що після удару встиг зірвати маску з нападника. Останній почав тікати та побіг через грядки.

Він знає обвинуваченого – це його сусід, з яким довелося працювати в одній бригаді на різних змінах.

 

«Також пояснив, що після того, як ОСОБА_1 вдарив його по голові, він наступного дня звертався до лікарні, проте від госпіталізації відмовився бо відсутні кошти на лікування, вказав, що після удару по голові став погано чути», - написали у електронному протоколі судового засідання.

 

Під час вчинення крадіжки Валерій відбував іспитовий термін. Тому цього разу він отримав реальне ув’язнення – три роки та два місяці. З чоловіка стягнули 1 627,60 грн за проведені судові експертизи, а також взяли його під варту після оголошення вироку.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация