У Світловодську професіонали-домушники проникли до моргу та вкрали пляшку спирту

334 0
У Світловодську професіонали-домушники проникли до моргу та вкрали пляшку спирту

У Світловодську на Кіровоградщині невідомі вночі проникли у морг центральної лікарні, влаштували там безлад та вкрали пляшку 75% спирту. Про це виданню «Суспільне» розповів директор медичного закладу Сергій Савич.

За його словами, невідомі відламали частину залізної решітки, відтиснули скло на вікні та проникли в приміщення моргу. «Це робили якісь професіонали. Щоб ви розуміли, вони так зламали склопакет, що його можна було назад закрити. У сейфі зламаний був тільки замок».

Зловмисники зробили безлад у приміщені. «Може вони хотіли гроші знайти у сейфі. Прийшли, відкрили його, походили по моргу, все перевернули. Ми не знаємо, що вони шукали. Документи перевірили, усі на місці. Була підозра, що вкрали якісь історії хвороби. Перерахували реактиви».

Суму збитків ще не рахували: «Пошкодили вікно, сейф, двері. До тіл не добралися, бо у нас там окрема решітка є. Вони її зламати не змогли».

Лікарня працює цілодобово, проте через світломаскування злодіїв ніхто не бачив: «Нам рекомендують вимикати світло вночі. Якби воно було, то хтось би їх та й побачив».

Речниця національної поліції в області Віталіна Бевзенко сказала Суспільному: «За цим фактом проводиться перевірка». Злочин кваліфікують після перевірки.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация