Зграя приручених собак тероризує населення мікрорайону в Горішніх Плавнях (фото)

1 096 0
Зграя приручених собак тероризує населення мікрорайону в Горішніх Плавнях (фото)

До Програми Плюс звернулася Алла Василівна – мешканка мікрорайону «Низи» Горішніх Плавнів. Вона поділилася проблемою з бродячими собаками, які псують життя іншим мешканцям. Нагадаємо, що у колишньому с. Низи, околиці Горішніх Плавнів, крім собак потерпають від вивезеного до них асфальту та отрути, якою бризкають навколишню траву. Частину асфальту вже вивезли, але залишилася інша проблема – чотирилапі, які нападають на людей та тварин.

На території мікрорайону розташоване домоволодіння Олексія Ш., який ще давно, після будівництва маєтку, для охорони поставив вагончик та найняв сторожа. Сторожу стало нудно, і він завів собаку. Але ця собака згодом почала приводити цуценят, і зараз їх в сумі 13-15.

Навпроти будинку стоять будки, де ці собаки й живуть, хоч і ведуть бродячий спосіб життя.

Зграя почала нападати на тварин та людей, тому пані Алла пішла до маєтку, щоб попросити зачинити собак. Так дійсно сталося – декілька днів місцеві мешканці не бачили хвостатих. Але потім їх знову випустили, і вони продовжили показувати, що повністю володіють місцевістю.

Тоді Алла Василівна зверталася до Олени П., керівниці органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21». Олена домовилася, щоб собак вивезли, але й це не допомогло – через тиждень чотирилапі повернулися, і напади продовжилися.

Зараз люди бояться виходити на вулицю та випасати худобу через те, що сталося 16 серпня. Ця зграя собак на смерть загризла козу, яка належала Аллі Василівні. Пані Алла – пенсіонерка, її щомісячна пенсія – трохи більше двох тисяч гривень. Вона придбала козу, щоб в неї завжди було молоко, але таку можливість у неї відібрали, і власник собак не збирається компенсувати збитки.

Довелося звертатися до поліції. Правоохоронці приїхали та сфотографували і мертву козу, і собак, які були недалеко. Проте самі ж поліцейські кажуть, що звернення ні до чого не призведуть. Мовляв, собаки живуть за територією маєтку, бігають по мікрорайону, а коза взагалі застрелена, хоча рани на ній – зовсім не від куль.

Сьогодні Алла Василівна збирається писати заяву в прокуратуру.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация