Працівник ломбарду з Горішніх Плавнів вкрав «ювелірки» на 140 тисяч гривень

95 0
Працівник ломбарду з Горішніх Плавнів вкрав «ювелірки» на 140 тисяч гривень

Нещодавно у Комсомольському міському суді розглянули кримінальне провадження щодо уродженця Кременчука, який працював у Горішніх Плавнях, у одному з місцевих ломбардів. У матеріалах справи №534/2045/21 зазначили, що обвинувачений Олександр Д. безробітний, отже під час досудового розслідування його звільнили. Його звинувачували у порушенні ч. ч. 1, 3 ст. 191 ККУ (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно) та ч. ч. 1, 3 ст. 358 ККУ (підроблення документів, вчинене повторно).

Під час досудового розслідування зареєстрували 28 епізодів злочину, які Олександр вчиняв на робочому місці: він підробляв кредитні договори на золоті прикраси, після чого забирав їх. Чоловік привласнив собі каблучки та ланцюжки на загальну суму понад 140 000 гривень. Саме про таку суму йшлося у позові ломбарду до свого колишнього працівника в пункту «стягнення майнової шкоди». Також з Олександра вимагали стягнути гроші за упущену вигоду – понад 17 300 грн, та компенсувати витрати на правову допомогу – 30 000 грн.

Суддя визначився з покаранням: п’ять років позбавлення волі, які замінив на три роки іспитового терміну, а також задовольнив цивільний позов.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация