На Полтавщині розслідують понад 200 фактів ДТП, в яких загинули та травмувалися люди

77 0
На Полтавщині розслідують понад 200 фактів ДТП, в яких загинули та травмувалися люди

На Полтавщині упродовж липня та серпня спостерігається різке збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули та травмувалися учасники дорожнього руху. Лише протягом першої декади серпня сталося 4 ДТП, унаслідок яких загинули громадяни. Загалом, з початку року на вулицях та дорогах області у автопригодах постраждали близько 500 осіб. 

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП.

У цьому році на території Полтавської області правоохоронці зареєстрували 376 дорожньо-транспортних пригод, в яких 46 осіб загинули та 468 отримали тілесні ушкодження. За 202 фактами ДТП, в яких потерпілі отримали середньої тяжкості тілесні ушкодження або тяжкі тілесні ушкодження, або загинули, поліцією відкриті кримінальні провадження, з яких 98 - вже спрямовано до суду. Ще у 174 автопригодах, в яких особи отримали легкі тілесні ушкодження, прийняті процесуальні рішення у рамках Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

За аналітичними даними Слідчого управління поліції Полтавщини, найбільш поширеними причинами ДТП є перевищення водіями встановлених обмежень щодо швидкості руху транспортних засобів, порушення правил обгону та проїзду перехресть, а також неуважність за кермом. До найбільш тяжких наслідків призводять ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

Рекомендації учасникам дорожнього руху:

  • Суворо дотримуватися правил дорожньої безпеки;
  • Не сідати за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, або після вживання медичних препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
  • Дотримуватися встановленого Правилами швидкісного режиму руху;
  • Дотримуватися інтервалу та дистанції під час руху;
  • Вчасно подавати сигналу про зміни напрямку руху;
  • Дотримуватися сигналів світлофорів та регулювальників;
  • Пристібатися пасками безпеки;
  • У разі перевезення дітей використовувати для їх безпеки дитячі автокріслаКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация