Місяць з моменту ракетного удару по ТЦ «Амстор». 21 загибла людина, одна – зникла безвісти, і безліч скалічених душ

650 0
Місяць з моменту ракетного удару по ТЦ «Амстор». 21 загибла людина, одна – зникла безвісти, і безліч скалічених душ

Сьогодні виповнився місяць з моменту вчинення російською федерацією злочину проти гуманності, злочину, повного цинізму та жорстокості. Рівно місяць тому, 27 червня, у кременчуцький торговельний центр «Амстор» прилетіла російська ракета, забравши життя 21 людини. Ще одна досі вважається безвісно зниклою.

Розбори завалів та рятувально-пошукові роботи тривали шість днів – з понеділка до суботи. За цей час розвіяно немало дезінформації, яку розповсюджували рашистські «змі» (саме «змі», не ЗМІ, - авт.). Вони стверджували, що в торговельному центрі була військова техніка, проте нічого військового там не існувало, а з техніки була лише побутова. Рашисти дійшли до того, що вони підкупили (навряд чи це було складно, - авт.) колишню кременчужанку, яку судили за продаж наркотиків, після чого вона виїхала в росію.

Через віроломний ракетний удар, на рівні міста, області та представництвом Червоного Хреста були прийняті рішення про виплати постраждалим та сім’ям загиблих. Державна казначейська служба почала перераховувати гроші на рахунки громадян.

Програма Плюс співчуває всім, хто постраждав внаслідок теракту, і тим, в чиїх серцях стало пусто через втрату близької людини.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация