Мешканець Козельщини сів за ґрати, тому що привіз з Харкова гранату

940 0
Мешканець Козельщини сів за ґрати, тому що привіз з Харкова гранату

18 липня в Козельщинському районному суді Полтавської області розглянули справу №533/295/22 за обвинуваченням Богдана Н. – місцевого мешканця, якому інкримінували ч. 1 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю).

Богдан неодноразово судимий за крадіжки та ухилення від громадських робіт. Термін обмеження волі, який йому присудили за ухилення від громадських робіт, на момент розгляду цієї справи був не відбутим.

Слідчі встановили, що в кінці квітня цього року Богдан на залізничному вокзалі в Харкові знайшов зелену сумку, в якій лежала граната РГД-5, і відвіз її в Козельщину. Чоловік залишив гранату у своєму господарському приміщенні, і другого травня прихопив її з собою. Для чого – цього правоохоронці в матеріалах справи не уточнили.

О 23:00 Богдан стояв біля зупинки потягів на вокзалі, і в цей час до нього підійшли поліцейські, які знайшли вибухонебезпечний предмет.

Рівно через місяць, другого червня, Богдан підписав із прокурором угоду про визнання винуватості. Суддя затвердив цю угоду, призначив підсудному три з половиною роки ув’язнення, і міг би замінити це покарання на іспитовий термін. Але Богдан уже відбував обмеження волі, тому його все ж посадили за ґрати, до того ж накинули ще місяць зверху. Остаточний вирок – три роки та сім місяців позбавлення волі.

Під час досудового розслідування залучили експерта, який встановив, що граната – це граната. Це коштувало гаманцю обвинуваченого 2 745,92 грн – саме стільки стягнули з нього після оголошення вироку. Під час експертизи, вочевидь, гранату підірвали, оскільки в матеріалах справи вказали, що необхідно знищити її рештки та запал, а також, чомусь, зразки ґрунту.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация