Кременчужанин замовив iPhone 12, а на пошті замінив телефон на муляж та відмовився від посилки

2 013 0
Кременчужанин замовив iPhone 12, а на пошті замінив телефон на муляж та відмовився від посилки

Сьомого липня у Крюківському райсуді Кременчука розглянули справу №537/1344/22 за ч. 1 ст. 190 ККУ (шахрайство). Обвинувачений – мешканець Кременчука Владислав Х., який народився в Горішніх Плавнях, має середню освіту, не одружений, безробітний та раніше не судимий.

На початку квітня цього року Владислав побачив у інтернеті оголошення про продаж iPhone 12 та домовився з продавцем, що телефон відправлять у одне з відділень Нової Пошти у Кременчуці.

13 квітня продавець, який живе в Запоріжжі, відправив телефон, за який просив 28 600 грн. 15 квітня Владислав прийшов до відділення з муляжем iPhone, попросив надати йому відправлення для огляду. Він роздивлявся телефон, чекаючи слушного моменту, щоб працівник пошти відволікся. Коли це сталося, Владислав поклав справжній телефон до кишені штанів, а в посилку поклав муляж, після чого відмовився отримувати відправлення.

Все ж його махінацію розкрили, після чого відкрили кримінальне провадження, і справа дійшла до суду. В цей час відправнику із Запоріжжя Нова Пошта компенсувала збитки – 28 600 грн, тож представник підприємства подав цивільний позов, щоб обвинувачений заплатив ці гроші Новій Пошті.

Позов задовольнили та постановили додатково стягнути з підсудного 686,48 грн за залучення експерта. Владислав отримав рік обмеження волі, який замінили на рік іспитового терміну.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация