На Полтавщині хочуть примусово лікувати вбивцю, який зарізав жінку та поранив чоловіка

262 0
На Полтавщині хочуть примусово лікувати вбивцю, який зарізав жінку та поранив чоловіка

Наприкінці лютого цього року під час вживання спиртних напоїв, у ході  виниклого конфлікту між гостями та 25-річним господарем будинку,  хазяїн завдав кухонним ножем у шию та обличчя жінці 7 ударів, несумісних із життям, а одного з присутніх чоловіків цим же ножем двічі вдарив у шию та потилицю, спричинивши легкі тілесні ушкодження.

За висновками експертів, наразі чоловік виявляє ознаки психічної хвороби, що позбавляє його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними, тому він не підлягає покаранню.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Решетилівська окружна прокуратура направила до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно жителя Білицької територіальної громади за вчинення умисного  вбивства  особи та закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

Відповідно до ч. 3 ст. 19 Кримінального кодексу України не підлягає покаранню особа, яка до постановлення вироку захворіла на психічну хворобу. До такої особи за рішенням суду можуть застосовуватися примусові заходи медичного характеру, після одужання особа може підлягати покаранню.  Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация