Патрульні зупинили авто кременчужанина, забрали ключі та вимагали поїхати з ними. Навіщо – не уточнили

340 0
Патрульні зупинили авто кременчужанина, забрали ключі та вимагали поїхати з ними. Навіщо – не уточнили

У Кременчуцькому суді заслухали справу про черговий випадок неправомірної поведінки представників закону – працівників батальйону патрульної поліції міста.

Випадок стався четвертого липня 2021 року – правоохоронець виписав на водія ВАЗа Анатолія Л. протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння). Відповідно до протоколу, на вул. Київській у с. Піщане Кременчуцького району Анатолій керував авто в стані алкогольного сп’яніння.

Чоловік прийшов до суду, щоб пояснити фактичні обставини події. Того дня він їхав з двома пасажирами, авто зупинили в селі, причину зупинки не пояснили. Також не запропонували пройти огляд на стан сп’яніння на місці, а одразу почали вимагати проїхати з ним до наркологічного диспансеру. До того ж поліцейські забрали в нього ключ запалювання.

У суді переглянули відеозапис з відеореєстратора патрульного авто, але він не містив звуку. В цьому випадку це не було належним доказом перебування водія в стані сп’яніння. Також один із патрульних знімав проходження медогляду на мобільний телефон, але без зазначення дати та часу, тож це також не вважається доказом вини.

Оскільки з боку патрульної поліції було допущено ряд порушень, а вина водія не була доведеною, справу закрили.

Постанову опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация