Мешканка Кременчуцького району не лише не віддаватиме борг банку, а й домоглася, щоб за неї заплатили в суді

1 164 0
Мешканка Кременчуцького району не лише не віддаватиме борг банку, а й домоглася, щоб за неї заплатили в суді

25 січня в Кременчуцькому районному суді розглянули провадження в цивільній справі за позовом Наталії Д. до ТОВ «Смартфінанс». Жінка вимагала визнати виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню.

У написі йдеться про те, що Наталія має сплатити товариству 28 258,93 грн, тому що воно викупило її борг у банку «Русский Стандарт», правонаступником якого є банк «Форвард». Але громадянка не лише не збиралася віддавати вищезазначені кошти, а й просила стягнути з відповідача судовий збір (908 грн) і 4 000 грн, які вона витратила на професійну правничу допомогу.

Вимогу позову Наталя обґрунтувала тим, що дізналася про наявність виконавчого напису лише з постанови київського приватного виконавця Павелків Т.Л. Проте жодного договору між позивачкою та ТОВ укладено не було, до того ж з неї вимагали на тисячу гривень більше, ніж вона заборгувала банку.

Суддя Жанна Даніліна зазначила, що в матеріалах справи відсутні докази щодо правонаступництва від банку «Русский Стандарт» до банку «Форвард», також відсутні договори про відступлення права вимоги від Форварда до ТОВ «Смартфінанс».

 

«Наявна в матеріалах справи копія заяви №101783904 від 21 листопада 2012 року, укладена між ОСОБА_1 та Публічним акціонерним товариством «Банк Русский Стандарт», свідчить лише про наявність договірних відносин між сторонами цього договору, однак не підтверджує перехід до ТОВ «Смартфінанс» прав вимоги щодо стягнення грошових коштів за цим договором», - ідеться в матеріалах справи.

 

Також не було доказів, які свідчили б про наявність заборгованості Наталії перед ТОВ «Смартфінанс», тож нотаріус не мав законних підстав для видачі виконавчого напису.

У суді постановили задовольнити заяву жінки, тож вона має повне право не віддавати борг банку. Також задовольнили її вимогу про стягнення з ТОВ судового збору та витрат громадянки на правничу допомогу.

Електронний протокол судового засідання опублікували на сайті судового реєстру.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация