Ялинкові спекулянти Полтавщини отримали “по шапці”. ФОТО

258 0
Ялинкові спекулянти Полтавщини отримали “по шапці”. ФОТО

На порушників правил торгівлі хвойними з Полтавщини склали пів сотні адміністративних матеріалів. Про це інформують у ГУ Нацполіції області.

Адмінматеріали виписували під час рейдів за участю правоохоронців, працівників обласного лісгоспу та Держеконагляду.

Роман Ніколаєнко, начальник Управління превентивної діяльності поліції Полтавщини, повідомив: «На території області до завершення новорічних і різдвяних свят уповноважені суб’єкти перевіряють ринки та місця можливої стихійної торгівлі ялинами та соснами. Мобільні групи звертають увагу на наявність у підприємців або працівників торгівлі товарно-транспортних накладних, а також чипів (бирок, штрих-кодів), що містять інформацію про походження дерев».

У разі фіксації порушень, представники Лісгоспу та Держеконагляду уповноважені складати адміністративні протоколи за статтею 65 (незаконне знищення або пошкодження лісових культур) Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 88-1 (порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів рослинного світу) КУпАП.

Працівники поліції можуть скласти протоколи за статтею 159 (порушення працівником торгівлі або підприємцем встановлених вимог на ринку) КУпАП й статтею 160 (торгівля у невстановлених місцях).Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация