Шок із Градизька: 13-річний школяр кілька тижнів жив як відлюдник — без рідних, без побутових умов. ФОТО

1 041 0
Шок із Градизька: 13-річний школяр кілька тижнів жив як відлюдник — без рідних, без побутових умов. ФОТО

13-річний мешканець селища Градизьк Кременчуцького району кілька тижнів мешкав у погано опалюваному будинку, без догляду дорослих та необхідних побутових умов. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП в Полтавській області.

Його життєві обставини спонукали поліцейських офіцерів громади, адміністрацію закладу освіти та служби у справах дітей подбати про його безпеку та здоров’я.

Тривожний сигнал надійшов від адміністрації місцевої школи. Сказали, що учень декілька днів без поважної причини не з’являється на уроках. Поліцейські та служба у справах дітей завітали до хлопця додому та з’ясували, що він декілька тижнів живе усамітнено — без батьківського догляду. Він пояснив, що мати поїхала за кордон на заробітки й залишила його на 21-річного брата, але брат поїхав до Києва.

У приміщенні зафіксували занижену температуру, несправний водогін та проблеми з водовідведенням, а також відсутні належні умови для навчання й відпочинку дитини. Хлопця оглянули лікарі, загрози його здоров’ю немає.

Далі — прийняття відповідних правових рішень службою у справах дітей. Дитина перебуватиме під доглядом однієї з місцевих родин.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация