Кременчужанин отримав протокол зі штрафом у 17 тисяч, тому що не зміг сходити в туалет

429 0
Кременчужанин отримав протокол зі штрафом у 17 тисяч, тому що не зміг сходити в туалет

Восьмого грудня в Автозаводському райсуді відбувся розгляд справи про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанина Юрія О. за ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова водія від проходження огляду на стан сп’яніння).

Відповідно до протоколу, 23 жовтня Юрій їздив на ВАЗ 21144 нібито під дією наркотиків: у нього було бліде обличчя, тремтіли пальці, а поведінка не відповідала обстановці. «Від проходження огляду на стан сп`яніння відмовився в присутності двох свідків», - написали патрульні.

«Порушник» прийшов на судове засідання та сказав, що обставини, описані в протоколі, не правдиві. Він не відмовлявся проходити огляд, навпаки – на вимогу працівників поліції прибув до диспансера, де виконував усі вказівки нарколога. Юрію дали посуд для здачі сечі, після чого мали встановити, чи дійсно він був під дією наркотичних речовин.

Але чоловік не зміг здійснити біологічну функцію, тож йому дали випити води. Проте і після цього йому в туалет не захотілося. Тому Юрій запропонував взяти в нього кров або слину, але у відповідь почув, що «таке не передбачено». Правоохоронці вирішили, що чоловік відмовляється від огляду, і склали на нього протокол.

У Юрія в суді було одразу два захисники. Вони попросили закрити справу, оскільки в діях підзахисного не було складу адмінпорушення.

Суддя Олександр Гусач переглянув відеозапис з бодікамери поліцейського та побачив, що Юрій пішов до магазину, купив воду та пив її протягом усього часу перебування в наркодиспансері.

Справу закрили, чим убезпечили кременчужанина від штрафу, який передбачає ч. 1 ст. 130 КУпАП – 17 000 грн. Відповідну постанову опублікували в ЄДРСР.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация