Отримав вирок кременчужанин, який «злісно ухилився від сплати аліментів»

261 0
Отримав вирок кременчужанин, який «злісно ухилився від сплати аліментів»

14 грудня в Автозаводському районному суді оголосили вирок кременчужанину Сергію Ч. за ч. 1 ст. 164 ККУ (злісне ухилення від сплати встановлених аліментів).

Відомо, що Сергій народився в Кременчуці, має середню освіту, не одружений, раніше не судимий, і що в цьому випадку найважливіше – офіційно безробітний.

Підсудний – батько двох хлопчиків, а потерпілою у справі виступає його колишня дружина Ольга Ч. Відповідно до матеріалів справи, Сергій мав платити жінці третину свого доходу, але не менше встановленого законом розміру мінімального розміру аліментів та не більше десяти прожиткових мінімумів на кожного з дітей. Таке рішення виніс суд третього травня 2018 року. Але обвинувачений, який мав змогу отримувати стабільний заробіток та платити аліменти, знайшовши офіційне місце роботи, не зробив цього. Таким чином він «умисно злісно ухилився від сплати встановлених судовим наказом коштів на утримання неповнолітнього ОСОБА_3 та малолітнього ОСОБА_4».

Станом на перше грудня цього року заборгованість становила 152 853,63 грн.

Адвокат Сергія повідомив, що його підзахисний беззаперечно визнає свою вину. Суддя Олександр Гусач призначив чоловіку 80 годин громадських робіт. Оскільки ці години мають оплачуватися – засуджені отримуватимуть мінімалку. Таким чином діти та колишня дружина отримають хоч трохи грошей.

Електронний протокол судового засідання опублікували в Єдиному реєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация