Директора ПАТ «КВБЗ» двічі викликали до суду за допущені ним помилки

390 0
Директора ПАТ «КВБЗ» двічі викликали до суду за допущені ним помилки

Дев’ятого грудня в Крюківському райсуді Кременчука відбувся розгляд адміністративного матеріалу, який надійшов із Північного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків. Притягуваний до відповідальності – Максим Крамаренко, голова правління ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Йому приписали порушення ч. 1 ст. 163-4 КУпАП (порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи).

На Максима Крамаренка склали протокол 22 жовтня цього року. У документі йдеться про те, що голова правління подав з помилками та недостовірними відомостями податкову звітність про суми доходів, нарахованих на користь фізичних осіб, і утриманого з них податку за четверті квартали 2019 та 2020 років.

На судове засідання порушник не з’явився, але подав заяву, в якій попросив закрити провадження, оскільки закінчився термін накладення адмінстягнення.

Спочатку суддя Наталя Мурашова довела вину Максима Крамаренка – дослідила акт документальної планової виїзної перевірки, акт про неможливість вручення результатів перевірки та акт про неможливість вручення протоколу про адмінпорушення.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП, справу все ж довелося закрити, оскільки закінчився тримісячний термін з моменту вчинення правопорушення. А сталося воно, вочевидь, ще на початку першого кварталу цього року, коли подавався звіт за четвертий квартал 2020 року.

Електронний протокол судового засідання опублікували в судовому реєстрі.

Того ж дня розглянули другий протокол, виписаний на Максима Крамаренка. Уже за ст. 163-1 КУпАП (порушення порядку ведення податкового обліку). У протоколі йдеться про те, що порушник занизив податок на додану вартість на 974 663 грн, занизив акцизний податок на 2 732 864,76 грн, а також несвоєчасно подав податкову декларацію на квартири.

Справу також закрили через те, що закінчився тримісячний термін її розгляду. Відповідне рішення є в судовому реєстрі.


На головному фото - Максим Крамаренко спілкується з Володимиром Зеленським під час візиту президента на КВБЗ шостого березня 2020 року.

 

Читайте також:

Візит Зеленського. Держзамовлення для КВБЗ: 3 дизеля та 90 вагонів, але це не точно. Чекаємо дій

Мер Кременчука Малецький Президента Зеленського не переконав. Поговорили про КрАЗ і тендери. Відео

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация