Попри аморальний вчинок, кременчужанина відпустили на волю прямо в суді

223 0
Попри аморальний вчинок, кременчужанина відпустили на волю прямо в суді

Нещодавно в суддів Автозаводського райсуду Кременчука дійшли руки до справи про крадіжку, яка сталася ще у 2018 році. Йдеться про вчинок Олексія М. – місцевого мешканця, якого ще в кінці того ж року засудили до трьох років та одного місяця позбавлення волі, які він уже встиг «відсидіти».

Цього разу його судять за ч. 2 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена повторно). 16 серпня 2018 року обвинувачений ходив по Третьому Занасипу і біля залізничних колій побачив незнайомого громадянина, який сидів на землі, склавши свої руки на коліна та схиливши голову. Поруч з цим чоловіком лежав велосипед марки «Україна».

Замість того, щоб допомогти безпорадному громадянину, Олексій підійшов до нього і пересвідчився, що він знаходиться у нетверезому стані та спить. Обвинувачений просто підняв велосипед і поїхав до себе додому.

У суді чоловік попросив не карати його суворо.

Суддя Ліна Обревко встановила, що підсудний лише нещодавно відбув покарання, і також дала йому три роки та один місяць позбавлення волі. Але день відбування покарання почала обчислювати з першого листопада 2018 року, тобто фактично за крадіжку велосипеда підсудний нічого не отримав.

Чоловіка звільнили з-під варти прямо в залі суду та відпустили на волю. Відповідну ухвалу опублікували на порталі судового реєстру України.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация