Грандіозні плани на бульвар Пушкіна і чому Малецький – «не красунчик». Засідання президії

474 0
Грандіозні плани на бульвар Пушкіна і чому Малецький – «не красунчик». Засідання президії

Сьогодні на засіданні президії Кременчуцької міської ради розглянули чергове питання, після якого в депутатів з’явилися питання до міського голови. Почалося з того, що напередодні за одну з позицій міського голови Малецького депутат Денис Терещенко погодився, що мер – «красунчик», а тепер забрав у нього цей титул:

 

«Я повністю підтримую ваше бажання убити місто Кременчук масовою забудовою, щоб ніхто не міг ні проїхати, ні пройти. Це залишиться на вашій совісті, тут ви не красунчик».

 

Все через питання №41 з дуже довгою назвою «Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 25 травня 2021 року «Про початок роботи по внесенню змін до детального плану території центральної частини міста Кременчука».

У питанні йдеться про славнозвісну забудову території на бул. Пушкіна навпроти п’ятого корпуса КрНУ ім. Остроградського. Там має з’явитися сім багатоповерхівок, через які навряд чи надалі існуватиме алея, оскільки місця для такої кількості будинків там небагато. Тому виділили додаткову землю – на алеї, але її, за словами міського голови, забудовним буде утримувати саме як алею.

 

Читайте також: "Архітектура", якої ми не бачили. У Кременчуці десятиповерхівки постануть на бульварі Пушкіна

 

Проте депутат під час засідання президії попросив повернути кременчужанам бульвар Пушкіна. Тобто замість того, щоб будувати там багатоповерхівки, пропонується перетворити територію в зону відпочинку. Початково ця зона була зоною загального озеленення, але цікавим чином її призначення змінилося, і ділянку передали у власність забудовника.

На тому місці багато років знаходяться котловани, огороджені парканом. Навряд чи будівництво сподобається мешканцям навколишніх будинків і тим, хто часто йде повз Міський палац культури, оскільки територію частково або повністю огородять якщо не на початку забудови, то в її процесі, і будівництво, як це зазвичай буває, супроводжуватиметься шумом. Інша думка – перетворити котловани в зону відпочинку – виглядає більш гуманною.

Все ж від міського голови пролунала грандіозна ідея: «В рамках реконструкції цієї частини бульвару передбачити реконструкцію всього бульвару Пушкіна». Головне, щоб не заставити багатоповерхівками той бульвар, де стоять фонтани. До того ж давно час оновити ту плитку, що потріскалася та похилилася.

 

Читайте також: У Кременчуці не тільки дороги пливуть, а й тротуар, або Знову про байдужість місцевої влади. ФОТО

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация