Лікарня відновного лікування може перетворитися у відділення ЛІЛ «Кременчуцька»

419 0
Лікарня відновного лікування може перетворитися у відділення ЛІЛ «Кременчуцька»

Реорганізація у Кременчуці йде повним ходом, і цього разу на президії озвучили перше рішення, яке буде економічно обґрунтованим і таким, яке не торкнеться мешканців міста в негативному плані. Члени засідання розглянули питання, яке стосується змін до рішення про затвердження програми розвитку лікарні відновного лікування, і один із них запитав у директорки Департаменту фінансів Тетяни Неіленко чи доречно виділяти з бюджету гроші на підтримку підприємства, якщо немає підтримки з боку держави?

Справа в тому, що Національна служба здоров’я України не підтримує водолікарні, й наша – не виключення. За словами Тетяни Неіленко, зараз комунальний медзаклад подав пакет документів до НАЗК для того, щоб все ж отримати фінансування з держбюджету, і якщо не вийде – його спробують перетворити у відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Питання прийняли до розгляду на подальших комісіях, а потім – на сесії. Вочевидь, навіть якщо з документами все добре, НАЗК не встигне прийняти водолікувальну лікарню під своє крило, і на 2022 рік цей заклад фінансуватимуть повністю з міського бюджету. Тож чекаємо з 2023 року або об’єднання з ЛІЛ «Кременчуцька», або продовження автономної роботи, більш економної для міста, ніж є зараз.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация