Мер Малецький хоче прибрати останні острівці дитячого розвитку

502 0
Мер Малецький хоче прибрати останні острівці дитячого розвитку

Кременчуцька позашкільна освіта та міські бібліотеки вже постраждали від планів місцевої влади на чолі з мером Віталієм Малецьким. Спочатку «оптимізували» культурно-освітні заклади – зменшили їхню кількість, а приміщення залишили під оренду. Наприклад, одне з них віддали ШРБУ.

 

Читайте також: Грошей немає. Мер Малецький заставить бібліотеки і поштове відділення під 15 млн кредиту для ШРБУ

 

Щодо позашкілля, то батьки нашого міста об’єдналися та створили петицію проти об’єднання двох закладів у один, фактично ліквідовуючи один із них.

Залишилося ще декілька закладів, у яких маленькі кременчужани можуть вдовольнити свої бажання змалечку розвиватися в різних сферах. Журналісти запитали у міського голови, чи не задля об’єднання на розгляд сесії виносять питання про зміну в статутах Будинку дитячої та юнацької творчості, Об’єднання дитячо-юнацьких клубів та Клубу юних моряків «Гардемарин». Віталій Малецький відповів, що в цих документах йдеться про зміну щодо деяких видів статутної діяльності.

 

«Але пропозиція ваша цікава, обов’язково її розглянемо», - резюмував мер, хоча такої пропозиції від представниці ЗМІ не було, лише питання. Проте не виключено, що з 2022 року мешканці міста стануть свідками, як «оптимізуватимуть» і ці три заклади.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация