Біля мерії пошкодили та обікрали авто чиновника. Криміногенна ситуація - як у мексиканському Лос-Кабосі

627 0
Біля мерії пошкодили та обікрали авто чиновника. Криміногенна ситуація - як у мексиканському Лос-Кабосі

Сьогодні, першого грудня, у Кременчуці пройшло засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. На ньому під час відповіді на питання журналістів міський голова розповів, у зв’язку з чим біля мерії посилили охоронні заходи, а саме встановили нові автоматичні ворота та два ліхтарі.

Причина в тому, що у листопаді в вечірній час невідома особа прийшла до припаркованих біля мерії автомобілів та ліхтарем світила всередину, щоб знайти цінні речі. Першою в око трапила автівка депутата Плескуна, але через те, що на сидіннях нічого не лежало, крадій вирішив обрати іншу ціль. «Жертвою» стала машина працівника виконкому – їй розбили скло та витягли особисті речі.

Але мер зазначив, що це сталося, коли автоматичні ворота вже стояли. Тому злодій переліз через паркан, щоб здійснити задумане. Тому чекаємо, що на паркані біля мерії встановлять колючий дріт. Або пустять електричний струм по паркану, щоб нікому не можна було до нього торкатися.

Зазначимо, що ледь не кожного ранку хтось із кременчужан прокидається та бачить, що його власне авто або авто його сусіда «роззули» - зняли шини. Або також розбили в ньому скло та забрали цінні речі. Вчора на вул. Героїв Бреста посеред білого дня залізли через балкон у квартиру на першому поверсі з метою знайти гроші. На вул. Манагарова на Раківці невідомі зайшли до під’їзду та голими руками погнули металеві поштові скриньки. Про посилення охоронних заходів у місті новин немає й не буде, але мерію скоро охоронятимуть як військову базу.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация