Під Кременчуком чоловік тероризував свою бабусю через спиртне і отримав п’ять років ув’язнення

212 0
Під Кременчуком чоловік тероризував свою бабусю через спиртне і отримав п’ять років ув’язнення

26 листопада у Кременчуцькому райсуді відбувся розгляд справи щодо раніше судимого Максима М. – мешканця одного з сіл району. Йому інкримінують ст. 126-1 ККУ (систематичне сімейне насильство).

Із серпня по жовтень цього року на Максима неодноразово виписували протоколи за порушеннями статей Адмінкодексу, і це переросло в статтю Кримінального кодексу. Перший випадок порушення ст. 173-2 КУпАП (вчинення сімейного насильства) стався 18 серпня – він погрожував побити свою бабусю. Восьмого жовтня вимагав з неї гроші на спиртне, озвучуючи ті ж погрози.

Востаннє за ст. 173-2 КУпАП його притягнули за події 19 жовтня, коли він п’яним матюкався в бік бабусі та викрикував погрози.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину. Йому призначили шість місяців арешту, але взяли до уваги той факт, що він вже засуджений та відбуває покарання. Арешт замінили на п’ять років та два місяці ув’язнення, а термін відбування покарання почали рахувати з моменту оголошення вироку. Тобто те, що він «відсидів» до цього, повністю анулювалося.

Цікаво, що Максима засудили 29 вересня за нанесення тяжких тілесних ушкоджень іншій людині. Він отримав п’ять років та один місяць позбавлення волі, і щодо нього одразу визначилися з запобіжним заходом до набрання вироком законної сили – тримання під вартою. Але в той час, коли чоловік мав сидіти в СІЗО, він знущався з бабусі – 8 та 19 жовтня.

Вирок опублікували на сайті судового реєстру.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация