Патрульні самі спровокували кременчужанина на протокол зі штрафом у 17 тисяч

784 0
Патрульні самі спровокували кременчужанина на протокол зі штрафом у 17 тисяч

16 листопада в Крюківському районному суді Кременчука розглянули чергову справу, яку виписали на водія за його відмову від проходження огляду на стан сп’яніння. Ще одну, в якій чоловіка спеціально провокували, щоб потім виписати на нього протокол.

У адмінматеріалах до відповідальності притягли Сергія Б., якого звинувачують у порушенні ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова водія від огляду на стан сп’яніння). У протоколі йдеться про те, що вночі 26 травня на вул. Межовій, 2-Б зупинили ВАЗ 21013, за кермом якого сидів нібито п’яний Сергій. Від проходження огляду він відмовився в присутності двох свідків.

У судовому засіданні водія не було, проте був його адвокат. Він заперечував проти обставин, вказаних у протоколі, й просив закрити провадження. Оскільки факт незгоди від проходження огляду не зафіксували бодікамери патрульних, а сама відмова відбулася через провокаційні дії правоохоронців, які «на думку сторони захисту» обманним шляхом змусили Сергія відмовитися від огляду та наразити себе на протокол.

Все ж є деякі відеоматеріали, на яких показали, як водій спочатку погодився їхати до медзакладу, щоб у присутності лікаря дмухнути в драгер. По дорозі патрульний казав, що Сергію краще відмовитися від проходження огляду, оскільки таким чином в суді буде легше довести свою невинуватість.

Суддя Діана Зоріна поставила під сумнів добровільність відмови водія, оскільки вона помітила неправомірність дій поліцейських – вони мають лише запропонувати пройти огляд, а не висловлювати альтернативні пропозиції.

Справу закрили, і водій не отримав штраф за відмову, оскільки довів свою невинуватість. Постанову опублікували на сайті судового реєстру.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация