Кременчужанин, який не хотів працювати на СКРП, отримав півтора місяця арешту

428 0
Кременчужанин, який не хотів працювати на СКРП, отримав півтора місяця арешту

Мешканців Кременчука, які не відпрацьовують присуджені години громадських робіт, чекає альтернативне покарання – арешт. Відповідний вирок опублікували після розгляду справи, який відбувся 16 листопада цього року.

На лаві підсудних у Крюківському районному суді був Станіслав Л. – кременчужанин, неодноразово судимий за крадіжки та зберігання наркотиків. За останню крадіжку він отримав покарання – 132 години громадських робіт. Цього разу йому інкримінують ч. 2 ст. 389 ККУ (ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських чи виправних робіт).

Відомо, що шостого липня Станіслав підписав направлення до КП «Спецкомбінат ритуальних послуг», відповідно до якого мав приступити до роботи восьмого липня. Того дня він з’явився на СКРП, написав заяву про прийняття безоплатно для відпрацювання громадських робіт, пройшов заняття з охорони праці та техніки безпеки та ознайомився з графіком: з дев’ятого по 31 липня щоденно по чотири години, крім неділі.

Проте його вистачило ненадовго – перестав ходити на СКРП з 13 липня.

У судовому засіданні Станіслав визнав свою вину. Суддя Василь Хіневич призначив йому місяць арешту, а потім додав ще 16 днів за невідпрацьовані години громадських робіт. Вирок набуде законної сили через 30 днів після проголошення.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация