Голосуємо за проєкти Громадського бюджету! З новими, диктаторськими правилами

736 0
Голосуємо за проєкти Громадського бюджету! З новими, диктаторськими правилами

На платформі для реалізації ідей кременчужан, яка плавно перетворилася на інструмент агітації місцевої влади, Громадському бюджеті, сьогодні стартує голосування за проєкти. Громадяни до 30 листопада віддаватимуть голоси за ті покращення, які пропонують їхні сусіди.

Якщо раніше словом «сусід» у цьому випадку можна було охарактеризувати кожного мешканця міста, то тепер поняття дещо розширилось, адже тепер до голосування приєдналися мешканці навколишніх сіл – територіальної громади. До того ж, у кожного виборця цьогоріч буде лише один голос. Це унеможливлює комунікацію та співпрацю авторів одне з одним та авторів і виборців Громадського бюджету.

Для зручності кременчуцьких депутатів, проєкти поділили на сектори – на кшталт округів, які діють під час виборів до міської ради. Тобто кременчуцькі обранці вже поділили сфери впливу, щоб не битися за те, хто привласнить собі проєкти кременчужан.

 

Інші зміни: Громадський бюджет-2021 та економія! Прибирають комунальні установи, зменшують кількість переможців

 

Самих проєктів цього разу дуже мало. Якщо торік 79 авторів подали 101 проєкт, з яких до голосування допущено 93, то тепер ситуація плачевна. Розуміючи приховані мотиви міської влади, їхню вибірковість та їхній непоспіх у реалізації проєктів, кременчужани втратили мотивацію брати участь у Громадському бюджеті. Всього 33 автори подали 38 проєктів, до участі в голосуванні допустили 28 проєктів.

Посилання на сайт Громадського бюджету: https://kremen.pb.org.ua/projects.

 

Матеріали по темі:

Гроші виділили, результату немає. Падіння без злетів Громадського бюджету

Кременчужанам набридло, що за їхній кошт піаряться мер і депутати

Своїх не здаємо: Малецький не проти, щоб депутати піарилися на Громадському бюджеті

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация