Плакали наші грошики? За два місяці на Кременчуцький онкодиспансер у турборежимі витратять 33 млн грн

300 0
Плакали наші грошики? За два місяці на Кременчуцький онкодиспансер у турборежимі витратять 33 млн грн

Сьогодні, першого листопада, в Полтаві пройшла апаратна нарада обласної державної адміністрації. На ній особисто був присутній голова ПОДА Олег Синєгубов, який заслухав доповідь з приводу проєктів, які на Полтавщині виконують за кошти Державного фонду регіонального розвитку

Першим на черзі стояв Кременчуцький обласний онкодиспансер, а саме його реконструкція з добудовою будівлі рентгено-діагностичного кабінету. На реалізацію наполеонівських планів, з якими не могла розібратися міська влада і за які просила ледь не 200 000 000 грн, нещодавно надійшов черговий транш – 7 400 000 грн. Загальна сума від ДФРР, яка є на руках у будівельників, – 11 200 000 грн.

Усього для добудови вистачить 34 800 000 грн, а не 200 000 000, як того хотіли кременчуцькі чиновники.

Щоправда, і зараз ситуація не вселяє надії: освоєно лише 1 500 000 грн, динаміка будівельної готовності за два тижні – 2%. Всього проєкт виконано на 46%. Доповідачка Олена Онупко (заступниця директора Департаменту економічного розвитку) під час трансляції сказала, що планують до кінця року освоїти всі 34 800 000 грн, які тільки надходять. Це не зважаючи на те, що до початку 2022 року залишилося рівно два місяці.

Голова ОДА Олег Синєгубов не зрозумів, яким чином мають витратити за призначенням усі вкладені кошти, тому наказовим тоном попросив пришвидшити темп.


Читайте також:

Кременчуцькому онкодиспансеру виділили ще 12 млн грн. Готовність довгобуду повільно, але збільшується

Кременчуцький онкодиспансер-довгобуд отримав ще більше грошей і будівельників


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация