У Полтаві п’ятикласник тероризує ліцей та носить на уроки наркотики

359 0
У Полтаві п’ятикласник тероризує ліцей та носить на уроки наркотики

У ліцеї №6 «Лідер» у Полтаві п’ятикласник тримає в страху весь навчальний заклад. Він не слухає ні вчителів, ні директора, носить із собою ніж, газовий балончик, цигарки та наркотики. А нещодавно кинув шматок свинцю в голову однокласниці, від чого вона отримала струс мозку.

Відповідний матеріал опублікували у виданні «Полтавщина». До журналістів звернулися батьки однокласників проблемного учня.

Голова батьківського комітету, яка не хоче називати своє ім’я, розповіла про суть проблеми:

 

«Сьогодні ми вирішили, що наш клас не прийде до школи, це 33 учні. Справа в тому, що ми не хочемо наражати на небезпеку наших дітей. Цього року до нашого класу перевели Володимира Г. Чотири роки до цього він залякував учнів молодшої школи та вчителя. Ліцей спочатку відмовив йому в навчанні в 5-му класі, адже його рівень знань — нульовий. Однак мати хлопця прийшла зі скаргами в управління освіти і там вирішили, що ліцей має його перевести до 5-го класу. [Володимир] нещодавно кинув у голову однокласниці свинець, вона отримала струс мозку. Після цього управління освіти чомусь вирішило перевести [Володимира] в наш клас, однак його поведінка очікувано не змінилася.

Цей хлопець носить із собою ніж, газовий балончик, наркотики та цигарки. Він залякує, б’є інших учнів, краде їхні речі. Авторитетів у школі в нього немає. Він погрожує вчительці: «Я знаю где ты живешь, ходи и оглядуйся». Проблема ще в тому, що сина повністю підтримують його батьки. При цьому батько — також Володимир Г. — входить до кримінального угруповання […]. Про це знають у школі, а тому бояться й самого сина. Один штрих для розуміння — молодший Г. взяв у старшокласників у борг 200 грн і потім відмовився їх віддавати. Старшокласники побили боржника. До цих хлопців на «розборки» приїхали мати та старший брат, який також входить до зазначеної банди. Вони запросили їх на СТО, що у пров. Госпітальному, щоб поговорити. Туди приїхали [члени банди] з пістолетами, побили старшокласників і сказали, що боргу немає.

Ювенальна поліція в курсі цієї проблеми, адже патрульна поліція неодноразово приїжджала на виклик до ліцею. Однак правоохоронці поки не можуть нам допомогти.

Сьогодні ми будемо просити управління освіти взагалі звільнити ліцей від цього учня, адже наші діти просто бояться ходити на уроки. На знак протесту ми вирішили, що сьогодні наші діти не прийдуть на уроки до тих пір, поки існуватиме загроза їхньому життю та здоров’ю. Якщо нам не допоможуть в управлінні, ми будемо писати лист у Міністерство і наразі озвучуємо проблему через ЗМІ».

 

У поліції Полтави прокоментують випадок пізніше.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация