Жінка декілька днів блукала селом на Полтавщині, тому що забула, де живе. ФОТО

308 0
Жінка декілька днів блукала селом на Полтавщині, тому що забула, де живе. ФОТО

Поліцейські офіцери громади допомогли 65-річній жінці знайти своїх рідних. Про це інформують у відділі комунікації ГУ НП в Полтавській області.

Через проблеми з пам’яттю пенсіонерка не змогла згадати, в якому селі проживає та як зв’язатися з рідними. Вона декілька днів блукала селом Веприк Миргородського району в пошуках прихистку, поки місцеві мешканці не помітили жінку в біді й не викликали поліцію.

 

«8 жовтня до поліцейського офіцера Великобудищанської тергромади Сергія Кайоли надійшла інформація від жителів села Веприк Миргородського району, що невідома жінка літнього віку просить погрітися та поїсти. Вона не місцева, назватися не може, документів не має та не пам’ятає, де проживає.

Разом з колегою Станіславом Шестопаловим поліцейський відшукав жінку і під час розмови з’ясував, що вона нещодавно переїхала до одного із сіл Миргородщини. Однак до якого саме, не пригадує. Лише пам’ятає, що є рідні на Київщині та знає своє прізвище».

 

У поліції змогли встановити особу громадянки й дізнатися номер її сина. Один телефонний дзвінок і чоловік забрав свою маму. Також з’ясували, що він тим часом шукав її в іншому селі – в сусідньому з тим, у якому вона проживала.

Зараз жінка під опікою рідних. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация