Кременчужанину в «Дію» прийшов штраф за порушення ПДР дворічної давнини

428 0
Кременчужанину в «Дію» прийшов штраф за порушення ПДР дворічної давнини

30 вересня в Автозаводському райсуді Кременчука відбувся розгляд адмінсправи за позовом місцевого мешканця Юрія Б. Він просить скасувати постанову, яку виписали працівники Управління патрульної поліції Києва.

Юрій звернувся до суду, тому що 19 липня цього року в додатку «Дія», а саме в розділі «Штрафи за порушення ПДР», він побачив, що на нього виписали штраф за ч. 1 ст. 122 КУпАП – 255 грн за порушення Правил дорожнього руху.

Позивач сказав, що з постановою поліцейських не згоден, оскільки правопорушення він не вчиняв. До речі, факт порушення зафіксували ще на початку червня 2019 року в Києві. Тоді його авто зупинили працівники поліції, які перевірили документи, але будь-яких зауважень щодо порушення ПДР не висловили. Ніяких документів на нього не виписували, тож постанову склали з порушенням вимог КУпАП і бездоказово.

У самій постанові йдеться про те, що нібито Юрій за кермом Renault Logan перетнув подвійну суцільну лінію горизонтальної розмітки.

Суддя Жанна Кривич задовольнила позовні вимоги кременчужанина й ухвалила скасувати постанову, складену на нього. Також вона зобов’язала стягнути з Департаменту патрульної поліції України компенсацію за сплачений позивачем судовий збір.

Ухвалу опублікували в ЄДРСР.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация