Засудили кременчужанина, який забив молотком касирку МФО. У його сім’ї конфіскували все майно

4 848 0
Засудили кременчужанина, який забив молотком касирку МФО. У його сім’ї конфіскували все майно

Сьогодні, четвертого жовтня, в Автозаводському районному суді Кременчука винесли вирок Сергію Г. – чоловіку 1987 року народження, який 20 червня 2020 року, о 17:11, наніс травми жінці 1985 року народження. Нагадаємо, що злочин стався на робочому місці потерпілої, яка працювала касиркою МФО біля зупинки громадського транспорту «ПК «КрАЗ» у Кременчуці.

Наступного дня вона померла в реанімації.

 

Читайте також:

Касир кременчуцького відділення “Швидко гроші” померла в реанімації. Напали на робочому місці

У Кременчуці затримали злочинця, який вбив касира «Швидко гроші»

Кременчужанин, який вбив касирку МФО, чекає вироку суду

 

Злочинець привласнив телефон жінки та «обчистив» касу установи – забрав 24 033 грн. Як він пояснив після затримання, потрібні були гроші, щоб розрахуватися з кредитами. Йому інкримінували ч. 4 ст. 187 ККУ (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та п. 6 ч. 2 ст. 115 ККУ (умисне вбивство з корисливих мотивів).

Через понад рік після скоєного суддя Ліна Обревко винесла вирок Сергію – 15 років ув’язнення з конфіскацією всього належного йому та його родині майна. Також постановили виплатити по 500 000 грн моральної компенсації кожному з потерпілих, а в матеріалах справи таких п’ять, якщо не враховувати саму мікрофінансову організацію.

Цій МФО мають повернути вкрадену касу, адже цього Сергій не зробив. Відомо, що наступного дня після злочину він святкував свій День народження.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация