У Полтаві затримали чоловіка, який хапав жінок. Поговорили і відпустили

237 0
У Полтаві затримали чоловіка, який хапав жінок. Поговорили і відпустили

Нещодавно в Instagram з’явилися публікації про чоловіка, який у Полтаві нападав на жінок. Потерпілих від його дій – десятки.

Відомо, що він переслідував своїх жертв на вулиці, коли наздоганяв – хапав за руки та дихав у шию. Коли вдавалося вирватися, жінки ховалися в кафе, забігали на роботу, зачинялися у авто.

Все закінчувалося відносно добре – Жодна з жінок фізично не постраждала. Деякий час маніяка не могли впіймати. Але нещодавно його затримали поліцейські, про що повідомив начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Відомо, що до жінок чіплявся мешканець Миргородського району 1974 року народження. Він пояснив поліції, що приїхав до обласного центру, щоб знайти роботу. До людей він підходив, щоб попросити грошей або їжі.

 

«Із чоловіком проведена превентивна робота щодо недопущення в подальшому аналогічних випадків, та вирішується питання щодо притягнення його до юридичної відповідальності. На часі обставини подій та адекватність даної особи з’ясовуються», - розповів наостанок Юрій Сулаєв.

 

Нічого не стане на заваді цьому ж чоловіку, якщо він вирішить поїхати до Кременчука й там, якщо його піймає поліція, сказати те ж саме.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация