Побиття кременчужанки на очах у дітей: після резонансу чоловік пішов на поступки

552 0
Побиття кременчужанки на очах у дітей: після резонансу чоловік пішов на поступки

Нещодавно в мережі з'явилися відео з Кременчука, на яких чоловік б'є свою цивільну дружину. Відповідно до наявної інформації, відеоматеріали опублікувала сама дружина. Вона поскаржилася на насильство та повідомила, що воно триває півтора року. Кривдник погрожував їй розправою та знущався з неї, інколи на очах у дітей.

Незадовго після оприлюднення інформації "Програма Плюс" попросила відділ комунікації Кременчуцького відділення поліції підтвердити або спростувати інформацію. Там відповіли, що факти звернень обох сторін зареєстровано, залучено ювеналів та відповідні служби, які проводять перевірку.

З відео події за 2020 рік можна ознайомитися в новині нижче:

 

Читайте також: У Кременчуці чоловік жорстоко побив свою жінку на очах у дітей. Що кажуть у поліції? ВІДЕО 18+

 

Жертва сімейного насильства з Кременчука розповіла про перебіг ситуації з цією історією. Інтерв'ю в неї взяло видання "Сегодня".

Ольга Плохотниченко розповіла, що колись дуже коханий чоловік протягом останнього часу бив її і зрештою справа дійшла до поділу дітей. Тепер вони живуть окремо. Через тиждень після резонансу в соцмережах ситуація багато в чому змінилася: "Якщо раніше лише один синочок був зі мною, то тепер і другий зі мною. Чоловік віддав мені меншу дитину, не чекаючи рішення суду. Для мене це було несподіванкою. Я вважаю, що мені допоміг резонанс і люди, які не залишилися байдужими до моєї історії".

 


Сини Ольги Плохотниченко

 

Жінка додає, що їй не описати словами того моменту, коли двоє маленьких братиків нарешті зустрілися. Вони говорили один одному, що більше не розлучаться.

Також Плохотниченко повідомляє, що саме після оприлюднення історії в соцмережах цим випадком всерйоз зайнялася поліція, також підключилися органи опіки.

Зараз справа про сімейне насильство в Кременчуці перебуває на контролі заступниці міністра внутрішніх справ Катерини Павличенко: "Опубліковане відео сколихнуло соцмережі і є дійсно шокуючим, – каже Катерина Павличенко. – 24 березня 2021 року дізнанням Кременчуцького райуправління поліції на підставі заяви Ольги Плохотниченко і прикріпленого відеоматеріалу були внесені відомості в ЄРДР за ч.1 ст.126 КК України (побої і мордування). Зараз триває досудове розслідування, проводяться слідчі дії. До роботи залучені також співробітники ювенальної превенції, оскільки, на превеликий жаль, діти стали свідками цієї жахливої ситуації. За словами Ольги, вона з дітьми зараз перебуває в безпеці".

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация