Неповнолітню кременчужанку взяли “на слабо” і вона стрибнула з Крюківського мосту

3 026 0
Неповнолітню кременчужанку взяли “на слабо” і вона стрибнула з Крюківського мосту

Іноді мимоволі сам себе питаєш: “Навіщо ця людина зробила ту чи іншу дурницю? Навіщо ризикувала здоров’ям і навіть життям?” На прикладі неповнолітньої кременчужанки можна побачити, що алкоголь і є однією з найголовніших причин справді дурних вчинків. Її матір вже не вперше цього року притягують до відповідальності за неналежне виховання.

У середу, 16 вересня, в Крюківському районному суді Кременчука Діана Зоріна розглянула адмінматеріал, який надіслали з поліції. Це вже другий матеріал, який розглянули в середу і в якому до відповідальності притягують кременчужанку за неналежний догляд за своєю дитиною. Але цей випадок відрізняється від того, про який “Програма Плюс” написала трохи раніше.

По-перше, тут жінці приписали порушення вже другої частини ст. 184 КУпАП (невиконання батьківських обов’язків), а не першої. Тобто матеріали щодо цієї порушниці за ст. 184 КУпАП розглядають в суді щонайменше вдруге за цей рік. По-друге, мати не догледіла за вже неповнолітньою донькою, яка не просто перекинула на себе окріп чи випила побутову хімію, як це роблять маленькі діти. Тут дитина вже під дією алкоголю ризикувала своїм життям, тому що вона посперечалася з другом.

Відповідну постанову опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Отже, перейдемо до розгляду матеріалів. У суді розповіли про обставини, які зазначили в протоколі: 23 червня, о 12:27, неповнолітня кременчужанка стрибнула з Крюківського мосту на спір, після чого її доставили в Кременчуцьку дитячу лікарню.

Старший інспектор чергового відділу поліції написав рапорт, у якому вказав, що став свідком стрибка. Після приїзду на берег Дніпра правоохоронці побачили дівчину без свідомості.

Мати до суду не прийшла, але надала письмові показання — за день до події у її доньки був День народження і вона провела його у свого знайомого. Уже у святковий день мама зателефонувала доньці, яка сказала, що тільки прокинулася. Але через годину притягуваній до відповідальності зателефонували з поліції й повідомили, що її донька стрибнула з мосту, після чого була госпіталізована до дитячої лікарні.

Свої пояснення надав і анестезіолог, але не дитячої лікарні, а лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька”. Він написав, що о 13:14 до медзакладу привезли неповнолітню дівчину, в якої діагностували закриту черепно-мозкову травму, травму шийного відділу хребта й алкогольне сп’яніння. Під час спілкування дитина пояснила, що стрибнула з Крюківського мосту, тому що посперечалася з другом і, скажімо так, через алкоголь, який додав їй сміливості.

Та й сама донька написала листа в суд, який долучили до справи: 22 червня вона та її друг пили алкоголь, 23 червня вона запевняла, що стрибне в Дніпро, але друг не повірив. Після розмови дівчина все ж стрибнула вниз, але її до цього ніхто не примушував.

Суддя, попри відомий фразеологізм, визнала, що мати винувата, і зобов’язала сплатити штраф (1 700 грн) та судовий збір (420,40).

 

“Програма Плюс” писала і про інші випадки порушення ст. 184 КУпАП:

Оплатила лікування дитини й штраф: кременчужанка, сина якої поклали до реанімації, отримала покарання

До суду викликали кременчужанку, син якої ледь не випав з вікна сьомого поверху

Кременчужанка довела свою невинуватість в тому, що її маленька донька випила “Антижир”

Кременчужанка заплатила більше тисячі гривень за доцю, яку поліцейські піймали з цигаркою в зубах

Вже не діти? У Кременчуці школяр змусив однокласника стати на коліна та просити вибачення

У Кременчуці горе-мати майже тиждень думала, що її син у дідуся. Поліція на порозі дуже здивувала жінку

Маленька кременчужанка потрапила до реанімації з алко- і наркоотруєнням. Мама навіть не прийшла до суду

Кременчуцька вихователька не догледіла за власною донькою. Остання отруїлася алкоголем

Кременчуцька дитяча Санта-Барбара з ляпасами і плювком у обличчя. Дівчатка розійшлися не на жарт

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация