Приїзд Верещук розв’язав декілька проблем, - Лєднік

437 0
Приїзд Верещук розв’язав декілька проблем, - Лєднік

Очільник Кременчуцької районної адміністрації Олег Лєднік повідомив про результати приїзду міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

За словами Лєдніка, комунікація між громадами та урядом позитивно впливає на майбутній результат. Робочі візити дозволяють більш оперативно розв’язувати проблеми, адже на урядовому рівні впевнюються в існуванні цих самих проблем.

В написанні постанов часто враховуються пропозиції представників областей, районів та громад.

Конкретно під час цього візиту було обговорено питання напливу переселенців у осінньо-зимовий період. Полтавщина очікує багато людей з Донецької, Луганської, частини Харківської та можливо Запорізької областей. Приблизно спрогнозували, яка кількість громадян приїде, і впевнилися, що Полтавська область буде транзитною. Тому обласна та районна влада домовилися з урядом про забезпечення продуктами харчування для ВПО, а також місцями для заселення: ліжками, матрацами, подушками тощо.

Також дійшли згоди в тому, що на рівні уряду розглянуть фінансування ремонту приміщень, які виділять для ВПО. Там мають забезпечити людей опаленням, водою та зручностями: вбиральнями, пральними машинками та місцями для приготування їжі.

 

Читайте також: Верещук закликає кременчужан телефонувати близьким із Донецької області, щоб вони евакуювалися


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация