Кременчуцькі чиновники страждають від зубожіння та не зводять кінці з кінцями - нараховують собі матеріальну допомогу. Багато!

559 0
Кременчуцькі чиновники страждають від зубожіння та не зводять кінці з кінцями - нараховують собі матеріальну допомогу. Багато!

Кременчук годує лише обраних? Дивлячись на пристойні розміри зарплат нашого міського голови Віталія Малецького та його бригади із восьми заступників, інакше не сказати. 

Тоді коли під кінець року більшість кременчужан затягують ремені, щоб вистачило на якийсь новорічний стіл у цьому році, "новорічний стіл" з олів'є, куркою та шампанським влаштовують цілий рік собі наші чиновники бо можуть собі, вибачте, це дозволити. А ми на це прекрасне дійство, простішою мовою - "дерибан дірявого міського бюджету" спостерігаємо. 

Так, за даними ЗМІ, за жовтень наш мер Малецький заробив двадцять мінімальних зарплат - а це, на хвилиночку,  150 тис. 004 грн (оклад - 15 тис. 900 грн, надбавка за вислугу років – 4 тис. 980 грн, надбавки – 23 тис. 870 грн, премія – 30 тис. 212 грн, матеріальна допомога для розв'язананя соціально-побутових питань 74 тис. 857 грн, індексація - 185 грн.

На руки мер отримав 119 тис. 253 грн.

І тут цікава одна графа "матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань - 74 тис. 857 грн"... Які ж соціально-побутові проблеми виникли у Віталія Малецького - невідомо? Можливо ремонт на дачі у Кривушах затіяв, де в нього з'явилася дача - можливо там потік (чи поїхав) дах, або щось інше?

Натомість побутові проблеми в мера-мільйонера, здається, набагато серйозніші, аніж у простих кременчужан, яким з міського бюджету також була виділена матдопомога, але набагато менше (всього на кілько громадян 50 тис. грн).

Майже стільки ж матеріальної допомоги, як наш мер, отримала за жовтень віцемерка з питань освіти, охорони здоров’я та соціальних питань Ольга Усанова  їх нарахували майже 60 тисяч гривень. Де збирається оздоровлюватися жінка також невідомо.

І це ще не аут. Повний аут, що в нас виявляється з ЖКГ все настільки добре, що надбавку за високі досягнення у праці у жовтні в розмірі 10 649 грн отримав керівник Департаменту ЖКГ  - Іван Москалик. 

Першому заступнику міського голови Володимиру Пелипенку також було нараховано достатньо - 115 тис. 860 грн, з них майже 60 тис. грн - це також матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Ну, зубожіння, воно таке...

Керівниця справами фінансовими у мерії - Тетяна Неіленко отримала за жовтень 67 тис. 287 грн, керуючий справами виконкому міськради Руслан Шаповалов – 47 тис. 852 грн, а секретар міської ради Юрій Гриценко – 46 тис. 750 грн.

Заступник міського голови з питань культури і спорту Руслан Проценко заробив "чистими" – 41 тис. 951 грн, з яких понад 14 тис. грн премії. Найменше отримав віцемер Дмитро Кравченко - 40 тис. 335 грн.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация