У Кременчуці буде нова ялинка за майже 600 тисяч і гірлянди за мільйон гривень... Чого ви плачете?

1 274 0
У Кременчуці буде нова ялинка за майже 600 тисяч і гірлянди за мільйон гривень... Чого ви плачете?

Під кінець року всіх кременчуцьких комунальників "ударяє" такий собі новорічний бум і комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" не став вийнятком.

У свою власну Програму розвитку на наступний 2022 рік вони внесли необхідність поповнити новорічну колекцію нашого міста новими атрибутами, зокрема ялинкою. На неї і не тільки комунальники просять виділити їм з міського бюджету понад 1,5 млн грн.

Свої потреби вони пояснюють тим, що штучна новорічна ялина, яка встановлюється підприємством на площі Перемоги вже 12 років (її придбали в 2008 році.).

Але, за їх словами, з кожним роком конструкція ялинки зношується все більше і більше.

"Каркас ялини з кожним збиранням/розбиранням деформується. До того є фактор морального зносу – з кожним роком матеріали, з яких виробляються штучні міські ялини, вдосконалюються. Вважаємо, що центральна новорічна ялина міста потребує капітального оновлення – повної заміни каркасу та додаткових гілок штучної хвої. Вартість такого оновлення становитиме 574 655 грн", - йдеться у пояснювальній записці. 

Також на період зимових свят комунальники планують оздобити другу и третю зони центрального скверу "видовищною новорічною ілюмінацією" – це буде зоряне небо. З урахуванням середньої ціни на вуличні елементи вартість додаткових гірлянд становитиме 925 620 грн.

"Придбання нових вуличних прикрас надасть можливість створити святковий, казковий настрій містянам", - думають комунальники, але навряд чи вони в курсі, що кременчужанам казковий настрій подарує не ілюмінація та зіркове небо, а цифри у платіжках за компослуги, які зменшаться, щоправда, точно не при нинішній міській владі. 

 


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация