Брехня заради піару: сайт мера Кременчука "Тудей" знову годує нас фейками - цього разу "фокус" на кразівців

806 0
Брехня заради піару: сайт мера Кременчука "Тудей" знову годує нас фейками - цього разу "фокус" на кразівців

"Репортери" сайту міського голови Кременчука Віталія Малецького й нардепа Юрія Шаповалова, назва якого "Кременчук Тудей", вкотре піарять своїх господарів, використовуючи брехню і невідомо де взяті відомості.

Так учора ці "репортери" раптово дізналися, що працівникам КрАЗу повністю виплачено борги по заробітній платі, чого, звісно, насправді не було. 

"Сталося це на другий день після того, як керівникові жевагівського заводу Черняку оголосили про підозру в кримінальному злочині. За невиплату зарплати йому та іншим співучасникам із числа жевагівських загрожувало тюремне ув’язнення",  - зазначається у статті тудеївців, метою яких, здається, було не повідомити цю фіктивну новину, а вкотре згадати мера Малецького та нардепа Шаповалова, щоб їх ніхто не забув. Звісно, ж їм усі подякували за виплачений борг із зарплати.

Насправді ж, як дізналася "Програма Плюс" від самих працівників автомобільного заводу, зарплату за минулий 2020 рік ніхто в повному обсязі їм не виплатив і єдине, що їм нарахували після візиту до Кременчука прокурора області зарплату за квітень 2020 року.

"Борг по зарплаті є й досі, з травня по грудень 2020 року", - кажуть кразівці. 

Тож стаття, яка була опублікована на сайті "Кременчук Тудей", є нічим іншим, як черговим піаром на черговій брехні. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация