Невакцинований мер Малецький не відмінить дистанційку для учнів початкової школи, бо страшний коронавірус. ФОТО. ВІДЕО

947 0
Невакцинований мер Малецький не відмінить дистанційку для учнів початкової школи, бо страшний коронавірус. ФОТО. ВІДЕО

 

Про те, що в Кременчуці на чолі з такою владою не слід очікувати здебільшого адекватних рішень, усі ми знаємо, але економити на дітях, прикриваючись коронавірусом, – це взагалі жесть, і так вважають ті, хто прийшов сьогодні на ранковий мітинг під стіни мерії.

Батьки в шоці від новини про те, що їхні діти, які навчаються в початковій школі, на чотири тижні рішенням мера Віталія Малецького переходять на дистанційне навчання, тобто навчатимуться вдома. І це при тому, що в нас жовта зона карантину, яка не забороняє навчання, тобто це рішення конкретно наших посадовців.

«Що нам робити? Я ходжу на роботу, моя дружина також, з дитиною сидіти нікому, - скаржилися батьки. - Ми просто розгублені, адже мало того, що нам прийдеться комусь брати відгули на роботі без збереження заробітної плати, так і дитина ж небагато через гаджет зрозуміє, що це за навчання таке, що це за мер такий?! Безлад!»

Водночас учителям, які проводять уроки дистанційно, також не солодко, адже їм доводиться сидіти в холодних класах, де температура повітря +12.

Один із чоловіків розповів, що наразі його син, який пішов цьогоріч у перший клас, сидить у його машині «на уроці» й вчить цифру «1», псуючи при цьому зір. Деякі присутні розповіли, що в них немає зайвих коштів, аби придбати дитині планшет із купою мегабайтів пам’яті, щоб вистачало на завантаження матеріалів.


З приводу цього всього кременчуцькі батьки зібрали підписи під зверненням (див. відео) до влади, вимагаючи таки повернути дітей за парти, та почали вимагати вийти безпосередньо самого «короля неординарних рішень» мера Малецького. Який до них вийшов, але, як завжди, з купою виправдань і навіть підозр.
Спочатку наш невакцинований мер заявив, що перевести дітей на дистанційку на місяць є вимушеною мірою, адже коронавірусна ситуація в нас гірше нікуди. Потім його "понесло" і він почав говорити про вплив Заходу, "переводити стрілки», звинуватив деяких присутніх у змові задля дестабілізації ситуації, кажучи, що вони антивакцинатори та ще гірше - пропагандисти "мира руського". 

З приводу ж змін у навчанні для діток початкової школи, то їх, на жаль, не буде, принаймні про це заявив міський голова Віталій Малецький, який також порадив, якщо що, звернутися батькам у суд. Після, здається, вже звичних для кременчуцького мера вигуків «Ганьба», він зник у будівлі мерії.

Багато хто з кременчужан припускає, що коренем даної проблеми є стабільна економія нашої вельмишановної влади на важливому, цього разу - на опаленні навчальних закладів, шляхом відправлення учнів початкової школи на дистанційку.

Ідея здалася чиновникам, як завжди, супергеніальною, як, напевно, і та, коли вони вирішують накинути собі пару десятків тисяч премії за «добрі справи».

«Ми бачимо, що мер вийшов і відкрито заявив, що ніхто не буде відміняти дистанційне навчання, і почав апелювати зовсім якимись фактами, які не мають нічого спільного з реальністю. Працюють тролейбуси, працюють ресторани, працюють кінотеатри, які ми пов’язуємо з народним депутатом Юрієм Анатолійовичем (Шаповаловим, - авт)… Якщо говорити про тотальний карантин, то ми повинні переводити Кременчук з жовтої зони в червону зону й закривати тоді все, а так наразі це напівміра, яка по суті є економією коштів..." - каже депутат міськради Богдан Лазоренко.

Ключове слово тут - економія, але у випадку з кременчуцькою владою - не задля дітей, а задля власних потреб, адже, як відомо, Департамент освіти Кременчука опалюється, як і сам міськвиконком, включно з кабінетом мера та його заступників. А що ж дітям, які є нашим майбутнім, - гаджет у руки і все добре? 

Як зауважив Богдан Лазоренко, "нашій міській владі не потрібні освічені люди, їм потрібні ті, хто мовчки будуть 80+ чалапати до виборчих дільниць і ставити якісь галочки...". І з ним більшість погодилися... Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация