Пропав Кременчук. В «Теплоенерго» - наміри неймовірного подорожчання вартості тепла та гарячої води

944 0
Пропав Кременчук. В «Теплоенерго» - наміри неймовірного подорожчання вартості тепла та гарячої води

Адміністрація комунального підприємства «Теплоенерго» оприлюднило наміри з повного ігнорування урядового меморандуму, який підписав у столиці мер Кременчука Малецький.  Тепер замість стабільних цін на тепло комунальне підприємство планує підвищити ціни для населення на 36 відсотків.  Й це останне повідомлення місцевих комунальників про їхні пекучі наміри.

За тим, що оголошується, – ціни на тепло КП «Теплоенерго» планує підняти через витрати на воду, яка подорожчала у відповідності до рішення мера Малецького. Також ціни підвищуються через збільшення вартості газу до 6183 гривень за тисячу кубів без ПДВ,  через зріст вартості електрики, яка насправді подешевшала на ринку, й через подорожчання вартості газу для всіх інших споживачів, крім населення, до 20,6 тисяч гривень за тисячу кубів.

Відповідно, тепло для бюджетних організацій підвищиться на 145 відсотків (до 4206 гривень за гігакалорію), гаряча вода – на 115 відсотків (до 221 грн за куб гарячої води). Кореспондент «Програми плюс» з цікавістю ознайомився з новими показниками вартості тепла та гарячої води.

Й тут можна зрозуміти тільки одне – подорожчання не стосуватиметься населення, бо хоч директор КП «Теплоенерго» і прагне поховати урядовий меморандум про не підвищення цін на тепло та гарячу воду, але у нього нічого з цим не вийде. Натомість нова скажена вартість тепла (подорожчання для підприємців на 208 %) та для бюджетних закладів (подорожчання 145 %) вбиває будь-яке соціальне та економічне життя в нашому місті.

Й зрозуміло, що нашим магазинам, кафе і т.д. краще вже сьогодні відрізатися від послуг КП «Теплоенерго» й увімкнути свої обігрівачі. Бо інакше – вартість їхніх послуг, в яку увійде нова ціна тепла, буде вбивчою. А заодно наш міськвиконком теж слід відрізати від централізованого опалення, бо ініціатор таких рішень про подорожчання - мер Малецький і так обходиться для наших кишень дуже дорого. А вже після подорожчання тепла витрати на утримання виконкому з його непомірним штатом будуть приблизно однаковими з вартістю золотого запасу всієї України.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация